Get Adobe Flash player
UkrainianEnglish

Comments

Нові правила розміщення та обігу українських цінних паперів за кордоном

Все більше український компаній наважуються здійснити IPO на іноземних фондових біржах. Тим, хто розглядає такі плани, буде корисно ознайомитись із цьогорічними нововведеннями в правовому регулюванні розміщення та обігу цінних паперів за межами України.

Read more...

 

Клопоти та ризики депозитарної реформи

Головним результатом депозитарної реформи в Україні стало надання Національному депозитарію України (НДУ) статусу Центрального депозитарію, а разом з ним - монополії на надання депозитарних послуг емітентам цінних паперів (ц/п). Всеукраїнський депозитарій цінних паперів (ВДЦП), який обслуговував більше 80% емітентів, втрачає статус депозитарію, йменуватиметься надалі ПАТ «Розрахунковий центр», і не здійснюватиме обслуговування емітентів.

Read more...

 

Корпоративний секретар у вітчизняних реаліях

Володимир Ратушняк, адвокат, партнер ЮФ Альянс Ратушняк і партнери

Слід зауважити що інститут корпоративних секретарів є відносно новим, широкого поширення в українській практиці до цього часу не набув. Однак вдалі приклади існують. Така ситуація є віддзеркаленням реального стану справ в секторі корпоративного управління та корпоративного права зокрема. На нашу думку стримує розвиток та поширення інституту незалежних корпоративних секретарів не відсутність законодавчого регулювання, а саме особливості та реалії управління та діяльності акціонерними товариствами. Щоб зрозуміти ситуацію та розібратися в глибинних механізмах, потрібен більш детальний аналіз процесів управління  АТ з урахуванням особливостей власності та впливу на АТ та зворотній зв'язок між самим АТ та його акціонерами.

Read more...

 

Форс-мажорні обставини: довести та захиститися

У господарський діяльності виникають ситуації, коли природні стихії, дії державних органів влади впливають на належне виконання договірних зобов’язань.

Read more...

 

Врегламентовано використання відомостей державними реєстраторами з державних реєстрів та земельного кадастру

До кінця поточного року повинна бути забезпечена детальна регламентація роботи по новій системі реєстрації прав на нерухомість.

Read more...

 

Адвокат vs фахівець у галузі права за КУпАП

Основними  проблемами реформування адвокатури є забезпечення високої якості послуг, доступності правової допомоги, створення дієвих правових механізмів впливу адвоката на владні інституції з метою захисту інтересів свого клієнта.

Однак окрім адвокатів на ринку юридичних послуг діють і інші фахівці у галузі права. Законодавство та судова практика неоднозначно підходять до статусу фахівця в галузі права, однак молодим правникам, як то кажуть, треба спочатку стати фахівцем в галузі права, а вже потім – адвокатом.

Read more...

 
More Articles...
03150 Ukraine, Kiev, Yamskaya st., 72
phone:: +38(044)227-16-81 +38(044)227-16-82 fax: +38(044) 586-46-59
e-mail: info@corporatesecretary.com.ua